Kadra

Agnieszka Kułaga

Agnieszka Kułaga

opiekunka dziecięca

W trakcie studiów pedagogicznych.
Jestem osobą cierpliwą i wrażliwą. 
Praca z dziećmi daje mi wiele radości
i satysfakcję z tego, że robię coś naprawdę ważnego.
Uśmiech na dziecięcych buźkach jest dla mnie najlepszym świadectwem dobrze wykonanej pracy.
Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i staram się aby każdy Maluszek spędził miło czas w żłobku.

Joanna Iwanek

Joanna Iwanek

opiekunka dziecięca

Absolwentka pedagogiki o specjalności edukacja wczesnoszkolna na Uniwersytecie Rzeszowskim, studia podyplomowe z wychowania przedszkolnego; uczestniczka projektu „Asystent dziecka z ADHD”. 
Jestem osobą cierpliwą, wesołą, pozytywnie nastawioną do ludzi i świata. Bardzo lubię rysować, malować, odkrywać twórczy potencjał swoich dzieci. Czerpanie radości z procesu tworzenia i wykorzystywanie różnych technik plastycznych jest czymś co uwielbiam w pracy z Maluchami.

Aneta Kołacz

Aneta Kołacz

opiekunka dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach magister Rewalidacji z terapią pedagogiczną, oligofrenopedagog z doświadczeniem zawodowym w pracy z dziećmi z problemami wychowawczymi. Komunikatywna, energiczna, miłośniczka spacerów i wycieczek. W swojej pracy staram się dostrzec potrzeby i zainteresowania dzieci. Uważam, że moim zadaniem jest stworzenie dzieciom takich warunków, aby każdy dzień spędzony przez nie w żłobku był fascynującą przygodą, dzięki której poznają otaczający świat.

Teresa Bartoszewska

Teresa Bartoszewska

pielęgniarka

Ukończyła studia wyższe na kierunku pielęgniarstwo oraz kurs kwalifikacyjny w zakresie pielęgniarstwa pediatrycznego. Uśmiechnięta i pogodna, praca z najmłodszymi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Na co dzień czuwam nad zdrowiem dzieci przebywających w placówce. Zwracam uwagę na profilaktykę prozdrowotną, dobre nawyki higieniczne oraz przestrzeganie wszelkich zasad i procedur związanych z utrzymywanie standardów czystości i dbałości o bezpieczne warunki pobytu dzieci. 

Beata Żyła

Beata Żyła

pomoc żłobkowa

Jestem osobą życzliwą, cierpliwą i uśmiechniętą. Praca z dziećmi jest dla mnie dużym wyzwaniem, a jednocześnie pozwala mi na zdobycie każdego dnia nowych doświadczeń oraz dostarcza poczucia zadowolenia i satysfakcji.
W wolnym czasie lubię spacerować i jeździć na rowerze.

Bożena Korczak

Bożena Korczak

Jestem osobą ciepłą i wrażliwą na potrzeby innych, zwłaszcza najmniejszych. Lubię przebywać z dziećmi czerpię od nich wiele energii i pozytywnego nastawienia do życia.
W wolnej chwili lubię czytać książki oraz aktywnie wypoczywać.

Paulina Robótka

Paulina Robótka

pomoc żłobkowa

Prywatnie mama dwójki dzieci. Jestem osobą pogodną, życzliwą i uczynną. Zawsze chętną do pomocy. W swojej pracy dbam o to aby posiłki były smaczne i podawane na czas. W swoją pracę wkładam wiele serca a największą nagrodą są uśmiechnięte dziecięce buzie po skończonym posiłku.
W wolnej chwili lubię krzątać się po kuchni przy dobrej muzyce ☺